• W połowie września 2024r. roku szkolnego odbyły się demokratyczne wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 3 w Piastowie.

Każdy z kandydatów przedstawił własną wizję nowatorskich pomysłów na kreowanie nowej, lepszej szkolnej rzeczywistości.

Po komisyjnym przeliczeniu głosów (174 ważne karty wyborcze) mieliśmy przyjemność mianować dwie osoby na stanowisko przewodniczącej, a także wiceprzewodniczącej .

Powołaliśmy do działania również sztab charyzmatycznych ekspertów i szkolnych doradców, których zadaniem będzie współtworzenie przestrzeni szkolnej oraz wsparcie przewodniczących SU.

Nasi szkolni reprezentanci:

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
          Zuzanna Majek klasa 8b

PIERWSZA WICEPRZEWODNICZĄCA
          Nikola Piotrowska klasa 8a

SKARBNIK
          Filip Cichon klasa 7a

Członkowie szkolnego sztabu ekspertów i doradców Samorządu Uczniowskiego:

Zofia Dumała klasa 8b
          Antonina Majek klasa 5a

Wszystkim kandydatom gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na efekty Waszych działań!

Opiekun Samorządu Szkolnego

Magdalena Ługowska